Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Nå er de her igjen

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-04-10, 21:41   #1
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Nå er de her igjen

Oj sånn skulle de hatt her også, det er helt genialt. I Tyskland har de jo en dag eller to i året med dette, det har et spesielt navn. Alle setter ut sofaer, bord, tver og greier de vil bli kvitt og så går folk på "loppemarked" (gratis da) rundt i gatene. Det er jo fantastisk! Jeg og vil ha, men vi har aldri hatt noe sånt her.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 06-04-10, 21:50   #2
Misteri
Opp og ned
 
Misteri sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.767
Blogginnlegg: 407
Misteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt av
Standard

Sv: Nå er de her igjen

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Oj sånn skulle de hatt her også, det er helt genialt. I Tyskland har de jo en dag eller to i året med dette, det har et spesielt navn. Alle setter ut sofaer, bord, tver og greier de vil bli kvitt og så går folk på "loppemarked" (gratis da) rundt i gatene. Det er jo fantastisk! Jeg og vil ha, men vi har aldri hatt noe sånt her.

Det hørtes innmari kult ut, for det er en dag som alle er forberedt på det. Her er det en uke hvor det står haugete gamle biler som detter fra hverandre av rust omtrent, de står på tomgang ved hver stor haug bortover gata.

__________________
Misteri er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no