Sv: PompDeluxe, kjenner jeg er så irritert
Opprinnelig lagt inn av Nin, her.
Joda, jeg skjønner. Det som gjorde meg så irritert er at de lyver om at pakka mi er sendt til meg når den ikke er sendt og at de ikke en gang gidder å svare på mail når jeg henvender meg, i stedet løper de bare og poster varene mine, 16 dager etter at jeg bestilte dem.
Som sagt, det kan godt være at pakken din var sendt den datoen de sier, men at det tar tid fra den blir sendt avgårde fra dem til posten har den registrert hos seg. Bare det faktum at du fikk et sporingsnummer er jo et bevis på at de har gjort noen form for pakking og registrering, både hos seg og posten.
At de ikke svarer på mail er noe annet, og det er godt mulig jeg hadde vært irritert over det jeg også, men jeg tror virkelig ikke de sprang og postet varen din, den var nok allerede da på god vei til postterminalen.
__________________
Å dra nytte av gode råd krever større visdom enn å gi dem. John Churton Collins
|