|
|
#1 |
|
Bør lage seg en tittel selv
|
ØyenbrynKan noen fortelle meg hva prinsesse Madeleine har gjort forskjellig på bilde nr. 1 (hvor jeg synes hun er fin) og bilde nr 2 (hvor jeg synes hun er rar) når mht øyenbrynsnapping? På bilde nr. 2 synes jeg hun ligner på Hilde Lyrån |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Etylbarbital
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 19.554
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: ØyenbrynPå bilde nr. 2 er brynene nappet sånn at de ser ut som sædceller. Trikset er å nappe sånn at tykkelsen gradvis endres - ikke sånn at man ender opp med en klump innerst.
__________________
Du har fått et møljetall. Vil du splitte eller herske? |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.764
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Øyenbryn
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Off the map.
|
Sv: ØyenbrynVel å ta ordet stygt og prinsesse madeleine i samme setning er litt drøy for min del - men er enig i at bilde nr 1 var best.
__________________
røverunger 03 og 08 |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Carpe Diem!
Medlem siden: Oct 2008
Hvor: oslo
Innlegg: 3.435
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: ØyenbrynDet som irriterer meg grønn er at det alltid blir en liten forskjell på høyre og venstre øyebryn, ihvertfall for min del å jeg får ikke retta det ut føler jeg......men det er ikke sånn supersynlig, jeg bare ser det ekstra godt når jeg napper. Noen som har super triks for å fikse dettte problemet?
__________________
Carpe Diem Jeg er perfekt, bortsett fra at jeg er meg selv! Gutter 02 & 07
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
*_*
|
Sv: Øyenbryn
__________________
2007 2010
|
|
|
|
![]() |
|
|