Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Kva kryp er dette (orm - ikkje klikk om du avskyr)

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-04-10, 12:54   #1
Retz
Slim på hovednerven
 
Retz sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Hvor: Rogaland
Innlegg: 4.917
Retz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de flesteRetz er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Kva kryp er dette (orm - ikkje klikk om du avskyr)

Dette er stålorm. Hvis du hadde løftet en av dem opp så hadde du kjent at de er ganske stive i kroppen, mye stivere enn fasong og utseende ellers skulle tilsi.

Retz er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 28-04-10, 13:37   #2
Syrin
Med tommestokk i veska
 
Syrin sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 5.042
Syrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelenSyrin er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Kva kryp er dette (orm - ikkje klikk om du avskyr)

Opprinnelig lagt inn av Retz, her.

Dette er stålorm. Hvis du hadde løftet en av dem opp så hadde du kjent at de er ganske stive i kroppen, mye stivere enn fasong og utseende ellers skulle tilsi.

Det gir meining. Eg tok han forsiktig bort med ein pinne; prøvde å fikle den under midten på dyret og bere det bort. Han hang ikkje som forventa på pinnen; ein orm ville ha benda seg pent ned på kvar si side, men han her låg i boge.

Ok, ok, stålrom it is Eller sleve som eg kallar det.

Mim!

Syrin er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no