Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning

Hvilken London-musikal?

Kultur og underholdning Litteratur, film, tv-serier, kunst, teater, revyer og annen kulturell aktivitet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-05-10, 20:48   #11
Hobbes
Snikende tiger
 
Hobbes sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 3.015
Blogginnlegg: 232
Hobbes imponerer mange og er sikkert smartHobbes imponerer mange og er sikkert smartHobbes imponerer mange og er sikkert smartHobbes imponerer mange og er sikkert smartHobbes imponerer mange og er sikkert smartHobbes imponerer mange og er sikkert smartHobbes imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvilken London-musikal?

Å, jeg griner bare jeg tenker på Phantom of the Opera. Den er virkelig flott. Vi så den på bryllupsreise. Vi var tilbake i London nå, og nå har Lloyd Webber laget en oppfølger som heter Love Never Dies. Historien var litt så som så, men musikken, scenen og opplevelsen veide virkelig opp for det! Jeg kjøpte cd'en og hører omtrent ikke på annet om dagen.

Les Misèrables er nok også et must, tror jeg. Jeg har bare sett den miserable (hoho) oppsetningen de hadde i Spektrum for noen år siden, og har veldig lyst til å se den også.

__________________
Chocolate is the answer. Who cares what the question is.
Hobbes er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no