Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Den store tråden for røykesluttere, ønskesluttere, prøvesluttere og andre sluttere

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-08-10, 16:00   #8
Interference
Metallica!!
 
Interference sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2007
Hvor: Drømmeland
Innlegg: 8.474
Blogginnlegg: 118
Interference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt av
Standard

Sv: Den store tråden for røykesluttere, ønskesluttere, prøvesluttere og andre slutter

Opprinnelig lagt inn av Tosse, her.



Er inne i min fjerde røykfrie dag. Og pusser vindu for å holde ut.

Nei nei, ikke holde ut. Du skal ikke ha lyst på røyk mer når du slutter. Du frarøver ikke deg selv noe positivt ved å slutte å røyke.
Jeg takker mannen som skrev Boken av hele mitt hjerte. Han gjør det virkelig lett å slutte. Og ikke minst, man har ikke lyst på røyk lengre, man slipper å lide seg gjennom røykeslutt. Man holder seg ikke. Man tenker rett og slett ikke på at man bør/vil/skal/"må" røyke. Det er magisk.

__________________
Interference er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no