Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

(Halv)høy seng med uttrekkbart skrivebord (løsning for bittelite barnerom)

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-08-10, 15:05   #11
Tangina
godtemonster
 
Tangina sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.359
Tangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner tilTangina er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: (Halv)høy seng med uttrekkbart skrivebord

A-møbler har et par halvhøye som ser fine ut. Jeg lurer imidlertid på om denne høye er en bedre løsning for oss - den er 160 cm høy, 204 cm lang og 95 cm dyp.



For vår del spørs det imidlertid om det går under skråtaket. Jeg tror det er omtrent 160 cm opp til der skråtaket begynner, men da blir det muligens litt liten plass til å reise seg opp.

__________________
Gutta -04 og -07
Tangina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no