Sv: Denne er jeg spent på jussen i
Enig med siste taler. Og synes også det er trist å diskutere denne saken sånn i fillebiter, uten å vite fakta. Disse to jentene er 13 og 14 år og leser sikkert aviser. Om det er direktelink fra avisen, så vil de også kunne lese dette. Uavhengig av om at det er moren eller faren som er psyk og farlig her, så burde de slippe at fremmede mennesker spekulerer seg i hel over deres liv.
Ut fra det jeg har lest i avisen, så er det like lett for meg å tenke det Polyanna sa - at det ikke er gitt hvem som er Skurken her.
Men problemstillingen er selvfølgelig interessant - det er like trist for barna enten det er en mor som har kjempet mot en udugelig far eller en far som har kjempet mot en udugelig mor.
__________________
Now it's nothing but MY way! 
|