Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvilken tempurpute?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-08-10, 12:49   #2
Hondacrv
Gå heim, kyss din kvardag
 
Hondacrv sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Buskerud
Innlegg: 13.123
Hondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de flesteHondacrv er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvilken tempurpute?

Jeg har tempur str L. Den er egentlig til en vektgruppe over meg, men jeg trengte en pute som støttet godt opp om jeg ligger på siden, og det gjør jeg ofte.

Det JEG fikk beskjed av fysio om, var å slutte å over på magen, det er ikke bra for nakke og skuldre. Så nå prøver jeg å sovne inn på ryggen, og så våkner jeg vel som oftest på siden. Jeg erfarer at jeg får en bedre søvn når jeg sovner inn på ryggen, antagelig fordi da avspennes musklene.

Min er hard i det jeg legger meg ned på den, men etter et par minutter formes den etter kroppen. Samme med madrassen. Men det er vel store individuelle forskjeller på hvordan man opplever det.

Når det gjelder prøvetid, vet jeg ikke. Jeg kjøpte min på Buskerud storsenter, på helsekostbutikken.

__________________
05
Hondacrv er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no