Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Nordmørsbunad - hvilken vest og hvilket forkle har du?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-08-10, 16:46   #35
bunad
Nybegynner
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 28
bunad har et hav av muligheter foran seg
Standard

Sv: Nordmørsbunad - hvilken vest og hvilket forkle har du?

Opprinnelig lagt inn av sjuggerpløm, her.

Jeg hadde nok ventet tror jeg, samtidig som jeg tenker, at om man nå i k k e skulle klare å gå ned i vekt, så får man jo aldri bunad

Takk for svar, Sjuggerpløm! Ja det er jo kanskje en fordel å vente. For bunaden blir vel alt for stor hvis jeg bestiller den nå og skulle gå ned f.eks 10 kg? Den skal vel sitte ganske stramt inntil? Men du har jo absolutt et poeng at det er ikke sikkert jeg klarer å gå ned i vekt, og hvis jeg gjør så er det jo uvisst om jeg klarer å holde på den nye vekta. Og da må jeg jo sy bunaden ut igjen hvis jeg bestiller den når jeg har slanket meg. Hehe, det skal ikke være lett altså.

Noen flere som har meninger om når det er best å bestille bunad i forhold til vektendringer?

bunad er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no