Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Spin off: Liker du å bli fløyelsbrisen, full eller ikke i det hele tatt?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-09-10, 12:08   #11
Esme
Mother of Dragons
 
Esme sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 20.029
Blogginnlegg: 76
Esme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme omEsme har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Spin off: Liker du å bli fløyelsbrisen, full eller ikke i det hele tatt?

Når jeg drikker vin hjemme så er jeg ikke så glad i å bli brisen, jeg liker smaken av rødvin så utrolig godt, men den fløyelsbrisenfølelsen kjenner jeg at jeg ikke vil ha så ofte.

Fløyelsbrisen er fantastisk når man er i middagsselskap, akkurat sånn passe sånn at alle andre har blitt pene og morsomme.

Og så synes jeg, sammen men noen kompiser som er rølpingskompiser, at det kan være ufattelig digg å rølpe. Sånn barnslig hjemmefest hvor man klatrer opp på tak og snakker høyt og veiver med vinglasset og røyker alt for mye og blekker ut i senga og må spise søppelmat dagen etter. Men da kan man ikke være ute blant andre folk eller ha barn i huset altså, det må være hjemme-alene-fest. Aaahhhh, det er så alt for lenge siden.

__________________
It takes a great deal of effort to sustain a conservative, trustworthy persona.
Esme er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no