Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Ny bil

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-02-07, 17:40   #3
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 13.010
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Ny bil

Renult Laguna stasjonsvogn. Vil tro at når tvillingene er klar for å flytte ut av babystolene som tar litt mindre plass i bredden så kan elstemann bytte til en beltestol eller noe sånt som tar litt mindre plass i bredden igjen.

Men det er ganske vanskelig å få 3 store barneseter inn i en 5 seters bil... ville faktisk tatt med meg seter rundt å prøvd meg frem.

Det er jo ikke så lenge til juni nå og tvillinger kommer jo ofte før tiden så det er ikke så tidlig å kjøpe babysetene heller om du ikke allerede har de.

mazta 626 er og ganske stor i baksete og man kan få en 1998 modell eller noe sånt til den prisen.

Isolde er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no