Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Hva kan jeg bruke til å lappe høstdressen med?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-10-10, 10:42   #21
jolie
Kom ut av tellinga.
 
jolie sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 8.462
Blogginnlegg: 201
jolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva kan jeg bruke til å lappe høstdressen med?

Okei, dette er nok ikke en membrandress.

Opprinnelig lagt inn av SiriP, her.

Eg spretta opp eit lite hull i sømmen på nettingforet i minsten sin refleksdress, stort nok til hånda mi. Så var da berre å stikke inn handa og klistrea på ein lappe, og så sy igjen.

Smart!

Avatar: så kjipt. Denne er et år gammel, så jeg sier ikke noe på det. Den er jo godt brukt! Den skal ikke videre uansett, for den er full av blå malingsflekker. I bhg maler de ofte ute, med vannfarger. Vanlig papirmaling altså, ikke veggmaling. Og de griser. Jeg vaska dressen umiddelbart etter henting, men på det glatteste stoffet på dressen sitter flekkene som støpt.

__________________
- 06 og 07 -
jolie er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no