Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvordan giftet du deg?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-02-07, 01:43   #11
Xian
Tvåtusentalssuffragett
 
Xian sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.665
Xian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt avXian har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvordan giftet du deg?

Jeg har aldri, hverken som barn eller tenåring, hatt rosenrøde drømmer om bryllupsdagen min. (Eller i det hele tatt tenkt på den for den saks skyld).

Men da dagen kom (da jeg var 26) var den perfekt. Vi våknet hjemme i leiligheten vi nettopp hadde flyttet inn i, og forloverne våre kom dit. Så skålte vi i champagne, og tok trikken til tinghuset. (Jeg må innrømme at jeg elsket oppmerksomheten vi fikk der (det eneste skåret i gleden var at det var en gammel svensketrikk som kom).)

Her er vi:


Så unge vi var, tenker jeg når jeg ser dette bildet.

Om kvelden hadde vi fest med cirka 50 venner/familie, og så var det nachspiel. Jeg opplevde det litt pussig å ta piratdrosje i brudekjole, men ellers foregikk alt i (nokså) verdige former.

__________________
Ullungen 2006 og Lillebror 2015

Vegen er lystig, og vegen er vrang.
Xian er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no