Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Hundeeiere!

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-11-10, 19:13   #5
Magica
søt
 
Magica sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.706
Magica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hundeeiere!

Vi har en alpinsk dachsbracke, valgte rasen pga jaktegenskapene først og fremst. Den er en jagende hund som har korte drev, og slippes på rådyr og hjort i vårt tilfelle. Den er også godkjent ettersøkshund. (Den ligner Drever og Beagle).

Den er også rolig og ganske liten, veldig familiekjær og glad i barn. Den er dog ikke så glad i mat, men til gjengjeld er den helt gal etter katt.

Hunden er veldig rolig inne, og ligger stort sett i senga si eller foran peisen. Har ikke adhd inne i det hele tatt, men vil ha seg en tur i løpet av ettermiddagen. Får hun bestemme står hun opp ca 11, så kl 08 må hun slepes ut for å tisse.

__________________
2001 - 2003 - 2014
Magica er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no