Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Hjelp - waldorfsalat!

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-12-10, 23:45   #15
Nin
MORMOR
 
Nin sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 4.980
Nin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de flesteNin er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hjelp - waldorfsalat!

Røde epler må det være, uten skall.
Og nøtter, selleri, ananas og mørke druer.
Jeg elsker waldorf, det er det aller, aller beste jeg vet.

Jeg lager alltid samme dag. Men i morgen har jeg ett problem. Vi gjorde om planene våre og reiser bort i stedet for å ha gjester her hjemme. Jeg lager waldorf og tar med, men jeg må lage en god ladning å ha her hjemme også for jeg har 4 kg kalkunbryst å steke første dag. Lønner det seg å vente med å lage min egen salat eller kan jeg lage den i morgen? Hvor lenge holder den i kjøleskapet?

Jeg la ut en tråd i sted og spurte men jeg ser ikke tråden så jeg tror ikke noen vil svare meg. :sutre:

__________________
Likheten mellom en mann og en hund ? Hvis du holder dem i ørene.. ser dem dypt inn i øynene og snakker tydelig........ så er det akkurat som om de skjønner hva du sier......!!!
Nin er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no