Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hva er favorittfargen din - og hva er den styggeste fargen du vet om?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-01-11, 14:14   #14
Bomull
www.bomulls.no
 
Bomull sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Cottonfields
Innlegg: 15.048
Blogginnlegg: 324
Bomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt avBomull har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva er favorittfargen din - og hva er den styggeste fargen du vet om?

Tja, de fleste farger kan jo være fine i sin setting, så denne var ikke så lett. Men gusjete farger er det jeg liker minst; type sennepsgul ja, skitten orange og skitten mosegrønn. For eksempel.




Jeg er derimot veldig glad i klare farger; rødt, grønt, blått, lilla. Bruker mye lilla, cerise, turkis og blått sammen med hvitt, svart og grått. Brunt er vel det jeg har minst tøy i f.eks nå, men det er egentlig helt tilfeldig.

__________________
Dåtten 2006, Fjåtten 2008 & Lyn fra klar himmel 2018
Some people just need a high-five. In the face. With a chair.
Bomull er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no