|
|||||||
| Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#21 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 3.224
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: [Kjøpshjelp] Kjønnsnøytral vinterjakke str. 104Jeg har nettopp bestilt en boblekåpe fra Ticket hos MinEngel, men jeg tror ikke de hadde noe særlig kjønnsnøytralt nå. De hadde kanskje en lilla jakke, men husker ikke helt.
__________________
Store E (02), Lille E (Juni 08) og Lillemor (13) og Minstemann (15) |
|
|
|
|
|
#22 |
|
etterpåklokest
|
Sv: [Kjøpshjelp] Kjønnsnøytral vinterjakke str. 104
Aha, takk for tips! Krabaten har tvillingrabatt også, mener jeg huske, så da kan jeg kjøpe en rød og en blå til tvillingene, også kan minstesøster bruke de første året! |
|
|
|
|
|
#23 |
|
Uhelbredelig B-menneske
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 3.255
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: [Kjøpshjelp] Kjønnsnøytral vinterjakke str. 104
Smart |
|
|
|
|
|
#24 |
|
Tøff i frakk
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 5.033
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: [Kjøpshjelp] Kjønnsnøytral vinterjakke str. 104De janusjakkene hadde de på salg på OBS. Jeg vurderte å kjøpe en, men synes fyllet er litt for mye bare i puffene og ikke i sømmene. Omtrent som for HM sine jakker.
__________________
Rabalder -07, Sjarmøren -09, Mini -17 Join the nerds, we have pi |
|
|
|
|
|
#25 |
|
etterpåklokest
|
Sv: [Kjøpshjelp] Kjønnsnøytral vinterjakke str. 104
Kan ta en tur på Obs og se på de der da kanskje. Jeg er litt skeptisk til så glatt og shiny stoff, er redd de fort blir opprevne og stygge, men det er kanskje bare noe jeg tror. |
|
|
|
|
|
#26 |
|
maler
|
Sv: [Kjøpshjelp] Kjønnsnøytral vinterjakke str. 104http://www.ticket2heaven.dk/pige-out...te-saet00.html
__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012 |
|
|
|
![]() |
|
|