Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Ubrukte rom

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-02-11, 15:14   #17
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.104
Blogginnlegg: 182
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ubrukte rom

Jeg antar at dere har gjesterom?

Hvis ikke så ville jeg laget en "hule til mor". Der skulle det vært en sovesofa, masse bokhyller fulle av bøker, plass til symaskin som kunne stå fremme hele tiden og et lite musikkanlegg (ingen tv). Så kunne jeg trekke meg inn der å lese, strikke eller sy og være helt alene.

Plassen under trappa egner seg sikkert til kontorplass. Eventuelt lekerom for minstefrøkna.

Loftsstue til ungene høres også luksus ut. Så kan barn se på en tv, mann se på fotball på en annen og mor ha et eget rom uten tv.

Og luftslottet har rett. Dere trenger ikke alt rotet. Kast alt dere ikke har brukt de siste to årene. Dere kommer ikke til å savne det de neste to årene heller.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no