Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Angående opptining og frysning av kjøtt

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-02-11, 18:51   #3
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Angående opptining og frysning av kjøtt

Viltkjøtt holder seg vanligvis veldig godt, og du vil nok merke det på lukt og smak om det er skjemt.

Jeg bruker hjortekjøttdeig i det meste og har også hjorte-taco på reportoaret. (Men synes nok vanlig karbonadedeig er best til akkurat taco.) Jeg bruker det i kjøttkaker og kjøttboller (men da sper jeg det med vanlig kjøttdeig) og på pizza og i lasagne.

Hjortestek er kjempegodt med skysaus og gode grønnsaker (stek steika i ovnen med potetbåter, gulrøtter og sukkererter f.eks.) Sellerirotmos passer også godt til.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no