Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Årsaker til knust bakrute?

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-02-11, 21:47   #12
emin
Engel med shit på vingene
 
emin sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2011
Hvor: Troms
Innlegg: 4.290
emin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Årsaker til knust bakrute?

Opprinnelig lagt inn av Bloppy, her.



Vi hadde en grei ording før synes jeg. Jeg kjørte mannens A6, og han kjørte min lille røde rotte. En Peugot 206.

Nå har vi byttet biler siden den gang, og jeg har en Peugot 307sw 2002 modell. Mannen har en relaivt mye nyere Volvo xc70. Den er noe helt annet å kjøre altså. Føler meg mye tryggere på vinterføre i hvertfall. Håper bare han ikke prøver seg på at jeg kan kjøre svigerfar sin Peugot partner.

Ja, mannen har en Suzuki Baleno anno 2000, mens jeg kjører en 2006-modell Ford S-Max, så eeeeegentlig så skjønner jeg jo at han heller vil kjøre min bil.

__________________
-01 -07 og Minstemor -10

Stolt bilsikringsfanatiker
emin er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no