Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hjelp meg med innstillingssaker på Facebook

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-03-11, 20:15   #15
Interference
Metallica!!
 
Interference sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2007
Hvor: Drømmeland
Innlegg: 8.474
Blogginnlegg: 118
Interference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hjelp meg med innstillingssaker på Facebook

Opprinnelig lagt inn av ullmor, her.

Er det mulig å fjerne alt jeg sier på en annens vegg på "Hjem"? Jeg er ikke interessert i at alle som er på min venneliste skal kunne lese alt jeg skriver til en venn vi ikke har felles.

Nei, du kan ikke fjerne det på dine venners "hjem", men hvis denne vennen din har "bare venner" som innstilling på hvem som skal kunne lese innlegg fra andre, vil ikke dine venner se hva du har skrevet med mindre det er felles venner av dere.

__________________
Interference er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no