Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Datalagringsdirektivet?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-03-11, 13:53   #7
Meissa
stressmonster
 
Meissa sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2009
Hvor: Hammerfest
Innlegg: 3.076
Meissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelenMeissa er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Datalagringsdirektivet?

Opprinnelig lagt inn av Input, her.

Problemet slik jeg ser det er at man lagrer data om meg, i tilfelle jeg skulle gjøre noe kriminelt. Det synes jeg egentlig ikke er ok.

Men på hvilken måte er dette ett problem for deg i hverdagen? Er prisen for høy dersom det kan gjøre det lettere å ta pedofile som legger ut barnepornografi, eller terrorister som planlegger terroranslag?

Jeg bare sjønner ikke hva jeg "mister" når datalagringsdirektivet trer i kraft?

__________________
(2005) (2010) (2012)
Meissa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no