Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

1. april i morgen

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-03-11, 22:05   #17
Katta
maler
 
Katta sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.283
Blogginnlegg: 92
Katta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: 1. april i morgen..

Opprinnelig lagt inn av Isbjørn, her.

Ja, skal lurer noen i morgen.

Jeg jobber i barnehage med 39 ansatte, deriblant en kokk. Denne kokken har det med å skremme oss hver gang vi har kveldsmøter, så nå skal vi hevne oss litt. Etter at hun har laget lunsj til oss, skal vi en etter en bli dårlig, springe på do, klage over magesmerter mm. Det kan jo bli interessant Alle 5 avdelingene er med på dette.

Fantastisk!

Sykepleierne på jobb bruker å ha sånne practical jokes innimellom. De bryr seg ikke så innmari om hvilken dato det er heller. Men da dreier det seg stort sett om rapporter som er over alle støvleskaft og alarmer utløst fra pasientrom og sånn slik at den som kommer på nattevakt og aner fred og ingen fare først blir stresset og løper på alarmen og så får skvette litt. Typisk når hele avdelingen for en gangs skyld er helt tom.

__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012
Katta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no