Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Emms hobbyhjørne

GydaG syr jammen også

Emms hobbyhjørne Har du en hobby? Har du laget noe fint? Vil du skaffe deg en hobby, vil du dele tips, eller spørre? Her er stedet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-04-11, 09:14   #18
GydaG
lider av tastleksi
 
GydaG sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: På landet
Innlegg: 6.106
Blogginnlegg: 44
GydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de fleste
Standard

Sv: GydaG syr jammen også

Opprinnelig lagt inn av Frida, her.

Så flotte klær!

Må være gøy å se barna i klær du selv har sydd.

Takk.
Og ja, det er veldig koselig å kle på ungene egensydde klær, ikke minst er det ok å klare å snekre sammen noe eldste kan bruke ti både hverdags og litt pent som passer aldersgruppen hun er i, blir veldig oppgitt over å gå i butikken for å finne klær som funker på en 7-åring som bruker str 152-164 avhengig av krympegrad og passform.
Og minsten har jo vokst ut av de myke og gode plaggene i babyavdelingene, og skulle vel helst vært kamuflasjefarget eller ikledd dongeribukse og skjorte, ser det ut som.
Jeg liker gladfarger og morsomme figurer på lette og luftige plagg, så da måtte jeg jo ta tyren (les symaskinen) ved hornene.

__________________
2003 2010 2012
It's not only only, but but.
We have to take in nourishment, expel waste and inhale enough oxygen to keep our cells from dying. Everything else is optional!
GydaG er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no