Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Båndtvang?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-05-11, 21:44   #11
Lykken
Nek er allrighte dyr
 
Lykken sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: nær Oslo
Innlegg: 11.770
Lykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Båndtvang?

Opprinnelig lagt inn av Anuk, her.

Ja, det er ikke kjekt å møte løshunder når man går med hund i bånd selv. Nå er min stort sett bare lykkelig over å få møte en annen hund og man må jo anta at den andre hunden er grei siden den går løs. Men hvis man har en hund som reagerer på andre eller som man ikke er helt trygg på, er det ikke noe moro.

Nei, det er ihvertfall ikke det jeg antar, løse hunder=uvettige/farlige/ignorante/bevisstløse hundeeiere som igjen kan ha farlige hunder. Når du f.eks i et populært turområde med hinderløype lar en amstaff eller noe i den duren løpe vilt rundt løs mens det er en haug med 6-åringer på allidretten i løypa. Mens eierne står å ler og hisser opp bikkja med lekeslossing etc.

__________________
Det er bedre å vere lita og tøff,
enn en stor bløff! (Jeg er begge deler!)

Gutt 2002 og jente 2005
Lykken er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no