Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Noen som kan noe om rumpetroll og frosker?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-06-11, 17:24   #7
Kanina
Sviiisj!!
 
Kanina sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Enga
Innlegg: 13.059
Blogginnlegg: 842
Kanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Noen som kan noe om rumpetroll og frosker?

Opprinnelig lagt inn av mina, her.

Kjære deg, det skal du ikke tenke på. Du er ikke slem, jeg er nok bare fryktlig tander og tolker for mye, for jeg synes det var så utrolig trist at vi ikke greide å holde liv i dem!
Så tenkte jeg at det kanskje var kunnskap der ute som jeg hadde gått glipp av, og at jeg var dum eller kanskje til og med en dyreplager som trodde at dette kunne gå bra.

Huff, det må du ikke tenke! Det eneste jeg reagerer litt på, er at barnehagen sender med barna rumpetroll hjem, uten å kunne følge det opp. Det er fint å kunne følge med på utviklingen til rompetroll, men hadde de ikke kunnet gjøre det i barnehagen i stedet?

__________________

Kanina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no