Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hvor er visakortet mitt?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-06-11, 10:46   #1
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.088
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor er visakortet mitt?

Jeg leser stadig denne i kombo med en annen overskrift og leser "Har du visakortet mitt" hvor jeg får lyst til å løpe inn og si "selvsagt ikke, kaller du meg en tyv??" alternativt "ja, det har jeg, æddabædda!"

Men altså, jeg er ikke en rydder, jeg lever i kaos og rot. Men enkelte ting får jeg ikek ro i meg før jeg vet hvor jeg har, og det inkluderer visakort/lommebok. Jeg liker ikke å ikke vite hvor fotoapparatet mitt er heller, og hater at jeg ikke aner hvor korset til dåpskjolen er, men trøster meg med at det antakelig ligger sammen med dåpskjolen, hvilket bare minner meg på at jeg ikke vet hvor den er... (det ble komplett kaos da vi kom hjem etter dåpen, Knerten fikk omgangssyke 50 meter før vi var hjemme, så vasket vi klær i et par døgn av den grunn, og så dro vi på påskeferie, og siden har jeg egentlig glemt av hele kjolen, helt til nå, da jeg kom på at den selvsagt skulle vært vasket for to måneder siden... oi da!)

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 20-06-11, 11:55   #2
Lavender
Passe aktiv
 
Lavender sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.213
Lavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor er visakortet mitt?

Jeg bruker ofte 15 min om morgenen for å lete etter mobil, nøkkel og lommebok. Og jeg må alltid sjekke at månedskort, kredittkort, VISA og SATS er med, for det er de jeg bruker uten å alltid legge de tilbake. Nå har mobil en fått et hårete rosa plastcover, så er den lettere å se. Nøklene mine kastet 4 åringen i synkekummen utenfor trappa. Så jeg har to reserve kniper.

Jeg leter etter den optimale oppbevaringsplass hjemme, hvor barna ikke får tak i ting, samtidig som tingene er lett tilgjengelig for meg.

Jeg er egentlig et ordensmenneske som er opptatt av å ha få, men praktiske møbler og ting. Det er et salig rot hjemme av leker og papirer.

__________________
06 & 08 .
Lavender er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no