Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Bombeeksplosjonen - Hva skal vi si til barna? Råd fra psykolog

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-07-11, 22:36   #11
Anne C
Bør lage seg en tittel selv
 
Anne C sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 25.555
Anne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme omAnne C har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bombeeksplosjonen - Hva skal vi si til barna? Råd fra psykolog

Opprinnelig lagt inn av Pelle, her.

Sier ikke at det er feil å gråte, uansett om man kjenner noen der eller ei. Men det øker jo behovet for å forklare for barna.

Ja det er jo klart. Jeg fikk helt panikk og klarte ikke å holde det inne. Jeg er ikke en som gråter lett egentlig, men broren min som er brannmann ringte meg for å snakke om det, og da bare rant det over for meg. Jeg fikk ikke svar fra venninna mi, og akkurat da kom gutta inn på stua der jeg satt.

Anne C er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no