Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Hvordan renser man et boblebadekar?

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-08-11, 01:31   #8
Teofelia
Bedreviter
 
Teofelia sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.857
Blogginnlegg: 391
Teofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme omTeofelia har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan renser man et boblebadekar?

Opprinnelig lagt inn av Tuva Birgitte, her.

Det gamle boblebadekaret vårt hadde et rensesystem hvor vi kjørte rens hver gang det ble brukt. Vi fyllte opp karet og brukte likt antall tabletter som antallet som skulle bruke karet (2 personer = 2 tabletter). Vi satte på boblene og lot det stå i 2-3 minutter før vi hoppet oppi. Etter badet ble karet spylt godt. Renset i tillegg karet cirka 1 gang i måneden. Følte at det alltid var rent og fikk aldri noe farget gye eller lignende.

Betyr det at man bader i klorvannet? Altså at man tapper vann, tilsetter tablettene og så hopper i karet?

Teofelia er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no