Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Æh! Død pc. Jeg må ha ny i dag! Hvemhvahvor?

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-08-11, 19:30   #9
mrc
Bør lage seg en tittel selv
 
mrc sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Foran pc-en
Innlegg: 5.480
mrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt likt
Standard

Sv: Æh! Død pc! Jeg må ha ny i dag! Hvemhvahvor?

Opprinnelig lagt inn av Ru, her.

Jeg har nettopp byttet min døde Lenovo i en ny Lenovo. Det blir ikke noe annet på meg.

Håper at min Thinkpad T61p skal bli erstattet nå i løpet av september i en Thinkpad W520. Er utrolig godt fornøyd med Lenovo-maskinene.

Definitivt de beste tastaturene som er å oppdrive. Skjerm tilpasset blant annet jobbing med bildebehandling og da fargekorrekthet. Det er nesten ikke forskjell fra standard skjerminnstilling til kalibrert skjerm (bruker eget utstyr for dette). og 1920x1200-oppløsning øker min effektivitet.

Lavt støynivå, lav varmeutvikling og konstruksjon som måler juling. Milspec-sertifisert på en rekke områder. Og det er kult å se hullene under pc-en som er for dreneringen i tilfellet man søler noe i tastaturet.

De er kanskje ikke de peneste, men her er det funksjon som teller, og ikke som hos flere andre aktører som velger design foran funksjon.

__________________
"I've got nothing against God. It's his fan club I can't stand"
[J-2003 - G-2005 - J-2008]
mrc er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no