Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Tom og Trine ullbodyer?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-09-11, 10:54   #20
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.296
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Tom og Trine ullbodyer?

Kastes etter en sesong?
Nå har jeg små unger da, men her der det ialle fall ikke snakk om å kaste ulla etter endt sesong, da er det definitivt for dårlig kvalitet. Mine unger bor i ull fra september til mai omtrent, men det er likevel sånn at ullklærene fint sendes videre til min nevø som kan fortsette å bruke dem. Mikro sitt er mye arvet fra tanta hennes, og noe av Knerten sitt arves fra onkelen, og altså, vi sender det videre, og får det tilbake, så Mikro har noe ull som først broren, så fetteren har brukt, og nå hun. Men hun er baby da, langt unna perre robert-størrelser enda.

Men nei, jeg synes ikke ull som må kastes etter en seson "funker" altså. Vi bruker virkelig ulla, men jeg belager meg ikke på å kaste det etter en sesong.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no