|
|||||||
| Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#21 |
|
Superduperaktiv
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Midt i landet
Innlegg: 658
![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Pakke som ikke blir hentetJeg ringte, og damen som svarte viste seg å være moren hans. Som var "heeeeeeeeeelt sikker på at han kom til å hente vognen", han hadde bare vært bortreist. Vel, han gjorde ikke det. Så jeg har lært.
__________________
Säg till om jag stör, sa han när han steg in, så går jag med detsamma. Du inte bare stör, svarade jag, du rubbar hela min existens. Välkommen. |
|
|
|
|
|
#23 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Dec 2007
Innlegg: 1.214
![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Pakke som ikke blir hentetFor en flaks at det ordnet seg da! |
|
|
|
|
|
#24 |
|
Jordbærpiken
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 2.860
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Pakke som ikke blir hentetSå bra det ordnet seg. |
|
|
|
|
|
#25 |
|
Trademark: Imperfection
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 11.055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Pakke som ikke blir hentetBra det ordnet seg. Jeg har sendt i oppkrav en gang, men da løste vi det ved at kjøper betalte inn halve summen for porto, oppkrav osv på forhånd.
__________________
Jeg skulle ønske jeg led av "flink pike syndrom" Tre stk! |
|
|
|
|
|
#26 |
|
Bør lage seg en tittel selv
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 1.456
![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Pakke som ikke blir hentetSå bra at det ordnet seg. Sender heller aldri i oppkrav, da vil jeg som de andre sier ha penger foor porto og det før jeg sender.
__________________
Rose
|
|
|
|
![]() |
|
|