Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Butikker i Oslo

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-10-11, 09:38   #4
morgana
På vent....
 
morgana sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: På bygda!
Innlegg: 1.985
morgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt liktmorgana er virkelig godt likt
Standard

Sv: Butikker i Oslo

Majorstua.

I en av sidegatene(jac allsgt) ligger Chicas og venner. Der har de cream og Chill ++ Masse fint tøy og koselige interiørting. Du finner jo butikker hele veien nedover, men ekstra hyggelige butikker i sidegatene. Homecoming og Almalukke(barneklær)ligger i en av disse.Husker dessverre ikke gatenavnet. Zimba helt i begynnelsen av Bogstadveien har wheat,Gant og en del dyrere merkeklær.
Veskebutikk finner du lengre nede i streeten. I tillegg er det jo mange hyggelige kaffer langs traseen Kjenner jeg savner Majorstuen nå ja.

Velger du å gå nedover Frognerveien og Bygdø Alle er det også en del butikker som fører det du etterlyser.

__________________
93 97 99 03 09
12
morgana er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no