Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Hvor lenge kan man egentlig gå i pysjen?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-11-11, 00:07   #29
Lille meg
ihuga feminist
 
Lille meg sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 6.839
Lille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt avLille meg har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor lenge kan man egentlig gå i pysjen?

Opprinnelig lagt inn av Acsa, her.

Den sko-og-sminke-greia i FlyLady synes jeg er totalt tullete.

Jeg trodde du bodde i USA, jeg? Å måtte ha på sko er jo et amerikansk fenomen, da, og jeg sminker meg ikke. Men det å få på seg klærne og markere at "nå har dagen startet" kan faktisk være et poeng. En gang vi spilte inn kassett (Jadda!) med koret mitt, så var vi pålagte å stille i koruniform. Fordi det gjorde oss mer skjerpet. Så det er ikke bare tull. (Akkurat FlyLady er en kuriositet hos oss, all den tid vi har vaskehjelp. Men jeg syns konseptet har mye for seg.)

Opprinnelig lagt inn av Acsa, her.

Og ungene mine er ikke dummere i matte eller leser saktere om de har på pysj mens de gjør skolearbeidet.

Har du forskning på dette? Har du testet hvor raskt de leser i pysj kontra hvor raskt de leser i full engelsk skoleuniform? Vi er tross alt på FP her. Jeg forlanger bevis! :skingrestemme:

__________________
Oss ska verne om livet langs vegen oss går.
Ingen kan hauste der dauden sår.
Blomen ska bløme og graset ska gro,
oss ska ikkje sulke til jorda med blod!
Lille meg er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no