Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Bør rentefradraget fjernes?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-11-11, 15:05   #11
mrc
Bør lage seg en tittel selv
 
mrc sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Foran pc-en
Innlegg: 5.480
mrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt liktmrc er virkelig godt likt
Standard

Sv: Bør rentefradraget fjernes?

Opprinnelig lagt inn av Floksa, her.

Og det skal bygges på matjord det da eller?

Vi kan starte med å rive alle eneboliger med hage i byområder og bygge blokker der.

Heh... ja, for det er jo *så* mye arealer som er tilgjengelig for dette, og som egentlig er matjord.... Akkurat det er ikke noe praktisk problem for å si det mildt. Vi har nok områder som ikke er matjord, og som ikke kommer til å bli det pga. terrenget, men hvor det kan bygges bolig. Faktisk er det store områder rundt om kring som er regulert til boliger, men hvor det ikke kan bygges noe før man har intrastruktur på plass.

__________________
"I've got nothing against God. It's his fan club I can't stand"
[J-2003 - G-2005 - J-2008]
mrc er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no