Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Det er sjansespill ikke å bestille seter?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-01-12, 20:57   #5
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.975
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Det er sjanespill ikke å bestille seter?

Nei, på ingen måte! Tror du virkelig Norwegian vil ha tre unger i fri flyt på flyet uten foreldrene i umiddelbar nærhet?

Jeg hadde aldri giddet å bruke penger på seteplassering med mindre det var superviktig å få akkurat noen bestemte seter. Norwegian har vel ingen store fly med midtrad heller, så det er begrenset hvor dårlige plasser dere kan ende med.

Jeg har heller aldri opplevd å ikke få sitte sammen med reisefølget mitt, uansett hvilket selskap jeg reiser med.

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no