Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Sydentur med 4 unger?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-03-12, 11:30   #12
Fadese
Originala
 
Fadese sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.457
Blogginnlegg: 14
Fadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme omFadese har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Sydentur med 4 unger?

Opprinnelig lagt inn av Katta, her.

Ok, ironisk håper jeg?

Ja!

Opprinnelig lagt inn av Trois, her.

Hvorfor det? Vi skal på syv ukers teltferie.

For all del, jeg digger camping. Helt på ordentlig!
I fjor sommer var vi på bilferie (og camping) i Frankrike og Tyskland. Året før var vi på sykkelferie i Danmark, og alt vi hadde med av klær,telt og utstyr måtte få plass på i en bagasjehenger, en barnehenger og to sykkelvesker.
Men da var vi tross alt én voksen pr barn. Fire barn, camping og ikke minst fornøyelsesparker (som jeg foreslo) er mer enn hva jeg hadde orket. Tror jeg i alle fall.

Fadese er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no