Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

MaxiCosi Pebble og adapter

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-04-12, 11:12   #1
Observatøren
Bør lage seg en tittel selv
 
Observatøren sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.730
Blogginnlegg: 25
Observatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt avObservatøren har mye å være stolt av
Standard

MaxiCosi Pebble og adapter

Vi har Pebble som står klart til junibarnet. Til dette har vi adaptere til buggisen som skal være bilvogn. Kan adapterne forbli festet i setet når vi kjører, eller må de fjernes? Vi skal ikke bruke base, feste med seler foreløpig.

Observatøren er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 10-04-12, 23:21   #2
naima
nerdedame
 
Medlem siden: Feb 2010
Hvor: Trondheim
Innlegg: 545
naima er litt kulnaima er litt kulnaima er litt kul
Standard

Sv: MaxiCosi Pebble og adapter

Opprinnelig lagt inn av Saint, her.

Vi har Pebble som står klart til junibarnet. Til dette har vi adaptere til buggisen som skal være bilvogn. Kan adapterne forbli festet i setet når vi kjører, eller må de fjernes? Vi skal ikke bruke base, feste med seler foreløpig.

Vi har MaxiCosi Cabriofix eller noko slikt, pluss Quinny understell. Der står adapterne fast i understellet. Eg tipper det er likedan på ditt også. Altså kan adapterne forbi festa i vognunderstellet både når du fester setet der og når du legg understellet i bagasjerommet

naima er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no