Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hjelp meg med jenterom - jenta sine ønsker kontra våre ønsker

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-04-12, 16:39   #23
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.298
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hjelp meg med jenterom - jenta sine ønsker kontra våre ønsker

Opprinnelig lagt inn av Mrs. S, her.

Er det mye papirmølle, jeg kan nesten ikke kjøre til en tollbod og fylle ut papirer. Det tar så mye tid, og jeg jobber 100% og kan ikke skulke jobben for sånt. Må jobbe inn det etterpå. Er det noen som vet om en kan fortolle hjemmefra, og blir det lagt på mye fortollingsgebyr?

Toll og moms skal jeg nok leve med, men er det tungvint så orker jeg ikke.

Du betaler for dette når du henter ut pakka på Posten eller i post i butikk, akkurat som om du hadde handlet oppkrav. Easy-peasy.

__________________
I like big books and I cannot lie.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no