Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Autofil? Jeg?

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-06-12, 10:52   #38
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.790
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Autofil? Jeg?

Opprinnelig lagt inn av Joika, her.

Når jeg skulle fylle bensin på bilen min første gang, så sendte jeg en SMS til han jeg kjøpte den av (kjenner han) hvor det stod: Er det 97 blyfri jeg skal ha?

Han svarte at jeg skulle ha 95 blyfri, og når jeg kom dit oppdaget jeg jo at det ikke var noe som helt 97 blyfri........Pinlig.

Det var det i gamle dager, mopeden min brukte det tror jeg.

Jeg kan skifte pærer både her og der, men jeg glemmer det mellom hver gang så jeg bruker alltid en halv evighet. Olje og spyleveske kan jeg og. Bestevenninna mi er skikkelig god på å skifte vindusviskere, og dekk klarer jeg selv. Alt annet=verksted.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no