Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Madam Mims oppskriftsforum

Barnehagekake - gi meg inspirasjon!

Madam Mims oppskriftsforum Har du noen gode oppskrifter å dele, eller er på jakt etter noen gode oppskrifter? Da er dette det rette forumet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-06-12, 23:21   #11
Fakse
Nysgjerrig
 
Fakse sin avatar
 
Medlem siden: May 2010
Hvor: i Midnattsollandet
Innlegg: 3.450
Fakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt liktFakse er virkelig godt likt
Standard

Sv: Barnehagekake - gi meg inspirasjon!

Hva er egentlig greia med å absolutt ikke skulle lage sjokoladekake? Jeg skjønner jo at man kan bli lei på egne vegne, men det er jo en kjensgjerning at sjokoladekake er favoritten til veldig mange barn, og noe de aller fleste liker (er vel derfor det er så "utbrukt"), og siden det er barna som skal spise så ser jeg liksom ikke helt poenget med være kreativ. Kan man ikke heller splæsje ut med kreativitet og originalitet når man baker til seg selv og andre voksne? Ikke ment som kritikk altså, det er mer en undring fra meg, for nå ser jeg to tråder der man absolutt ikke vil bake sjokoladekake. Er det jeg som ikke forstår hvor lei man blir siden jeg bare har ett barn enda?

Fakse er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no