Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Kilimanjaro?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-06-12, 13:33   #11
Svanen
trenger lading
 
Svanen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Oppland
Innlegg: 5.513
Blogginnlegg: 61
Svanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner tilSvanen er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Kilimanjaro?

Tusen takk for info og enda en link, Retz

Jeg har fjellsko som er 2-3 år gamle, som også skal brukes nå i sommer på fjelltur. Kjøpte meg ny sekk i fjor som ikke er brukt stort enda, men den skal også brukes flere ganger. Er den for stor har jeg flere mindre sekker.

Har stort sett gått en fjelltur hver sommer (ikke i fjor da), for det meste hytte til hytte med barn, men jeg kan gå lenge som sagt. For en god del år siden gikk jeg og min mor fra Hjerkinn til Trondheim på 10 dager (med telt), det er nesten 20 mil.

Det jeg evt må "øve" meg på er å være flink til å drikke nok. Heldigvis er kjæresten veldig flink til akkurat det som har trent så mye, så han vil passe på meg.

Så som sagt er det som jeg er mest usikker på hvordan jeg/han takler høyden.

__________________
99, 00, 04, aug. 14
Svanen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no