Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Elektrisk gressklipper?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-07-12, 10:58   #15
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.296
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Elektrisk gressklipper?

Vi har ca et mål tomt, garasje, asfalt på en del forran huset, og måtte likevel ladet den en gang eller to i løpet av den tiden det tar å klippe plenen. Mannen kom derfor til at det ikke var et godt alternativ, og gikk for bensindrevet.

Han kjøpte dog en trådløs kantklipper. Som faktisk heller ikke holdt alle kantene før den måtte lades. (mye kantklipper rundt bærbusker, stubber etter trær og diverse, det er det, men han hadde forventet at den skulle holde likevel)

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no