Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Alkohol

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-07-12, 01:47   #15
dopapir
Nybegynner
 
Medlem siden: Jul 2012
Innlegg: 7
dopapir har et hav av muligheter foran seg
Standard

Sv: alkohol

Opprinnelig lagt inn av Lille meg, her.

Tja, hva skal man si. Da jeg og mannen ble sammen var jeg klinkende klar på at jeg hadde tenkt å fortsette mitt liv med å fast treffe venner på byen minst et par dager i uka. Noe han ikke klaget på i det hele tatt.

... Men det tok jo ei stund før vi flyttet sammen, for å si det slik, så det påvirket jo ikke ungene hans i noen grad. Og innen vi flyttet sammen hadde mange av de vennene jeg traff havnet i familieliv-fella, så da utgikk jo festingen naturlig etterhvert.

Hvorfor i alle dager skal en mann du har vært sammen med i 3 måneder gå inn i familielivet deres? Det må da være litt vel tidlig?


Er ikke det jeg mener men at jeg har sakt ifra å vært klar på det at vist vi skal bli sammen så må han kutte ned
å festinga,vi har kjendt hverandre lenge før vi ble sammen.

dopapir er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no