Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

I motsetning til Guro, leder, har jeg ikke en ambisjon ...

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-07-12, 10:02   #11
GydaG
lider av tastleksi
 
GydaG sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: På landet
Innlegg: 6.262
Blogginnlegg: 44
GydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de fleste
Standard

Sv: I motsetning til Guro, leder, har jeg ikke en ambisjon...

Ahh, er det derfor jentungen går rundt her og mumler om vaskedame som har tatt navnet hennes. Jeg fikk til og med vita av min 9-åring at jeg ikke vasket mine kremfargede håndklær riktig.

Forøvig kan man fort sette kaffen i halsen når den samme niåringen minutter senere roper "Mamma, du må kjøpe clearblue til meg, jeg må jo finne ut om jeg er gravid eller ikke." Reklame altså, man må jo bare elske det.

__________________
2003 2010 2012
It's not only only, but but.
We have to take in nourishment, expel waste and inhale enough oxygen to keep our cells from dying. Everything else is optional!
GydaG er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no