Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Farging av ull i maskin. Går dette bra?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-08-12, 19:49   #3
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.159
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Sv: Farging av ull i maskin. Går dette bra?

Joda, de blir brukt. De er tjukke, varme og superdeilige å tulle seg inn i når det skal sløves på sofaen om kveldene. Men de ser jo ikke spesielt fine ut da. Det er dyre pledd, så det ville være dumt å ødelegge de. Jeg tenker som så at de vel sikkert tåler forsiktig maskinvask på 30 grader. Spørsmålet er jo heller om fargen fester seg på såpass lav temperatur.

Jeg tar sikkert sjansen. Når jeg først har fått lilla pledd i hodet mitt, blir det nok lilla pledd på ett eller annet vis.

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no