Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Tips til katteluke?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-09-12, 19:21   #1
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.162
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Sv: Tips til katteluke?

Jeg synes det trekker veldig fra katteluker selv om de har stormvern, men mulig det henger sammen med at de lukene jeg har vært borti, har vært brukt i kaldt klima. Noe trekk må man nok bare regne med, tror jeg.

Jeg har ikke luke til mine katter fordi jeg ikke vil ha trekken og fordi jeg ikke vil at de skal dra med seg byttedyr inn. Søstera mi derimot har luke og hennes katter drar inn mus (døde og levende) og fugler stadig vekk. Hos oss legges byttene utenfor, men hadde vi hatt luke, hadde de nok tatt det med inn.

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 06-09-12, 20:34   #2
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.720
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Tips til katteluke?

Opprinnelig lagt inn av Lhi-My, her.


Jeg har ikke luke til mine katter fordi jeg ikke vil ha trekken og fordi jeg ikke vil at de skal dra med seg byttedyr inn. Søstera mi derimot har luke og hennes katter drar inn mus (døde og levende) og fugler stadig vekk. Hos oss legges byttene utenfor, men hadde vi hatt luke, hadde de nok tatt det med inn.

Det er grunnen til at ikke vi har luke også. Vi har litt mer kontroll på hva han drar med seg inn når vi må slippe han inn.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no