Sv: Mail fra blogg
Opprinnelig lagt inn av tinkadott, her.
Hvor kan jeg fikse det slik at jeg ikke hele tiden får masse Mail fra bloggene her inne når det kommer nye innlegg i dem?
Gå inn på kontrollpanelet ditt og "Endre valg" i menyen til venstre. (http://www.foreldreportalen.no/forum...do=editoptions) Der er det en del steder der du kan velge om du vil motta epost i ulike tilfeller.
Og i bloggkontrollpanelet (http://www.foreldreportalen.no/forum/blog_usercp.php) har du også flere steder hvor du kan velge om du vil abonnere på ulike oppdateringer (nye innlegg i bestemte blogger, nye kommentarer på bestemte innlegg). Hvis du har valgt å abonnere på noen blogger, kan du gå inn på Bloggabonnement (http://www.foreldreportalen.no/forum...hp?do=userlist) og si om du vil ha epostvarsling eller ikke, og tilsvarende på Blogginnleggabonnement.
__________________
Skilpadda (mars 1970) og Datteren (des. 2002)
Men are from Earth. Women are from Earth. Deal with it.
|