Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Lar du ungene "leke" med insekter?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-04-07, 09:30   #11
Line*
Expired
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 5.455
Line* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de flesteLine* er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Lar du ungene "leke" med insekter?

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Så herlig, verden trenger flere slike folk!
Min svigerfar er også en insektmorder uten samvittighet. I Italia tråkket han på alle kakerlakkene i leiligheten (det var ikke såå mange, de plaget ikke meg), og han tråkket ofte bare halvveis på dem slik at de lå og levde halvmoset på gulvet. Husker jeg begynte å grine av en av episodene (jeg var 19 år ), ble helt satt ut. Jeg takler bare ikke at folk dreper på den måten, om det ikke er ytterst nødvendig.

Kakerlakker blir fryktelig fort fryktelig mange. Jeg synes slik "dyreelsking" er en smule patetisk.

Sitat:

Når kakerlakk oppdages er de som regel allerede godt etablert. Kakerlakker kan være smittespredere av blant annet Salmonella (matforgiftning).

http://www.skadedyr.no/kakerlakker/b...kakerlakk.html

Line* er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no